19661.
Lezárult 483. Gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
6 000 Ft
16,26 EUR, 18,75 USD
A magyar Tanácsköztársaság művészete. Aradi Nóra bevezetÅ‘ tanulmányával. A képismertetÅ‘ket Ãrta: GyÅ‘rffy Sándor. A képeket vál. Cseh Mária, és Theisler György. Bp., 1979, KépzÅ‘művészeti Alap, 32 t. Benne Bortnyik Sándor, Vértes Marcell, Biró Mihály, Jeges ErnÅ‘, Pór Bertalan, Uitz Béla, Faragó Géza, Székely Andor, Földes Imre, Végh Gusztáv, Azary-Prihoda István, Berény Róbert, Nemes Lampérth József, Egry József és mások munkáinak reprodukcióival. Kiadói kissé sérült papÃrmappában, kissé kopott, foltos mappával, kÃsérÅ‘füzet nélkül.