Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft
16,26 EUR, 18,75 USD

Leírás:

A magyar Tanácsköztársaság művészete. Aradi Nóra bevezető tanulmányával. A képismertetőket írta: Győrffy Sándor. A képeket vál. Cseh Mária, és Theisler György. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap, 32 t. Benne Bortnyik Sándor, Vértes Marcell, Biró Mihály, Jeges Ernő, Pór Bertalan, Uitz Béla, Faragó Géza, Székely Andor, Földes Imre, Végh Gusztáv, Azary-Prihoda István, Berény Róbert, Nemes Lampérth József, Egry József és mások munkáinak reprodukcióival. Kiadói kissé sérült papírmappában, kissé kopott, foltos mappával, kísérőfüzet nélkül.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17