Váci Mihály: Szegények hatalma. (Dedikált!) Bp., 1964, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel. A szerző, Váci Mihály (1924-1970) Kossuth- és József Attila-díjas költő, műfordító által dedikált példány.