Pataky István: Az utolsó betyár. Elbeszélések. Karcag, 1898, Sződi S. könyvkereskedése, 180+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, a gerincen némi kopással, apró sérülésekkel, régi intézményi bélyegzőkkel. (Ritka!)