20968.
Lezárult 483. Gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 400 Ft
Kós Károly: Erdély. Kulturtörténeti vázlat. Bp.,[1929.],Genius,(Révai-ny.), 88 p.+60 (Erdély témájú linómetszetek 38 levélen) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, kissé sérült kötéssel, ex libris-szel: Szücs, Pál (1906 - 1969): "Ex libris Dr. Stéger Béla", klisé, papÃr, jelzett a dúcon, 13x6 cm.