Jókai Anna: Napok. (Dedikált!) Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. A borító Würtz Ádám munkája. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel. A szerző, Jókai Anna (1932-2017), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által dedikált példány.