Tétel

Kikiáltási ár:

14 000 Ft

Leírás:

Budai Ferentz: Magyar ország polgári historiájára való lexicon, a' XVI. század végéig. Készitette néhai tiszteletes tudós - - úr, ... Kiadta Budai É'saiás, ... II. és III. Darab. Nagy-Váradonn, [1804]-1805, Máramarossi Gottlieb Antalnál, 2 sztl. lev.+3-754 p.; 2 p.+6 sztl. lev.+2+763 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítókkal, sérült gerinccekkel, sérült, laza táblákkal, valamint: II. Darab: az elején címlaphiánnyal, valamint 2 pótolt - kézzel másolt lappal, a 749/750. oldal hiányzik (helyén két üres lap), III. Darab: az elején 6 pótolt - kézzel másolt lappal, a végén oldalhiánnyal (768 oldal helyett 763 oldal.)

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras