A két Bolond Istók. Petőfi és Arany költeménye. Bp., 1922, Franklin, 148+1 p. A kötetet Jaschik Álmos tervezte és illusztrálta. Kiadói aranyozott kartonált kötésben, kopott kiadói tokban, jó állapotban. Számozott (172./500) példány.