Üvegtárgyak Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3254492
11643
482
Glass-objects
Kristály váza kék peremmel, formába fújt, csiszolt, hibátlan 31 cm 3164425
11644
482
Glass-objects
Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott tengeri élőlényeket ábrázoló jelenttel, gömb alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, hibátlan, m: 6 cm 3220239
11645
482
5500
Glass-objects
Skandináv iparművész színezett iparművész váza, címkével jelzett, m: 26 cm 3220524
11646
482
Glass-objects
Török aranyozott üvegtál, tengerparti jelenettel díszítve, certifikáttal, dobozában, 27x30 cm 3220890
11647
482
Glass-objects
Thomas Bavaria kristály likőrös pohár szett tálcán. Címkével jelzett a poháron, gravírozva jelzett a tálcán, hibátlan. Tálca 32x17 cm, pohár m: 10 cm 3219921
11648
482
3200
Glass-objects
Kristály italos pohár készlet, részben savmaratott talpazat résszel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12 cm 3215824
11649
482
Glass-objects
Murano kétrétegű váza, melegen rátekert száldíszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm 3214598
11650
482
3200
Glass-objects
Gyümölcsmintás fagylaltos kehely garnitúra, 6 darab, hibátlan, m: 12 cm 3194981
11651
482
3800
Glass-objects
Fátyolosan színezett skandináv design mécsestartó, d: 9,5 cm, m: 7 cm 3165570
11652
482
3800
Glass-objects
D&B Glass Style design váza, jelzett, kis kopással, m: 26,5 cm 3165531
11653
482
Glass-objects
Modernista design váza. Anyagában fekete száldíszítéssel, lehajtott peremmel, jelzett, hibátlan, d: 16 cm, m: 15 cm 3296234
11654
482
4200
Glass-objects
Skandináv kockaalakú asztaldísz design elem, jelzés nélkül, 15x15x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft