Üvegtárgyak

Tételek száma: 349

cca 20. sz. eleje, Üveg keksztartó, korrodált fém szerelékkel, historizáló jelenetes és virágos mintákkal, m: 17 cm
11603.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

Murano lilaüveg szálváza, kis pattogzással, m: 33 cm
11604.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
11,04

Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virág felépítménnyel, csepp alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis kopással, m: 6 cm
11605.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
8,44

Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, csepp alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis kopással, m: 6,5 cm
11606.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,39

Murano szálszínezett váza, jelzés nélkül, m: 32 cm
11607.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
12,34

Skandináv design kristály tálka 8x8 cm és gyertyatartó m: 13 cm
11608.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Malachit üveg tálka és hamutál, sérült
11609.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9,09

Antik talpas kancsó, m: 28 cm
11610.

Antik talpas kancsó, m: 28 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

Karcagi fátyolszínezett pralinékínáló, jelzés nélkül, hibátlan, d: 11 cm, m: 8 cm
11612.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,86

Cseh fémlüszteres váza, jelzés nélkül, m: 25,5 cm
11613.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,58

Ólomkristály likőrös pohár szett, 6 darab, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm
11614.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,69

Swarovski kristályfigura - Kandalló óra. Jelzett az alján, hibátlan, h: 4 cm
11615.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft