Üvegtárgyak Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3179650
11603
482
Glass-objects
cca 20. sz. eleje, Üveg keksztartó, korrodált fém szerelékkel, historizáló jelenetes és virágos mintákkal, m: 17 cm 3233944
11604
482
3400
Glass-objects
Murano lilaüveg szálváza, kis pattogzással, m: 33 cm 3164187
11605
482
Glass-objects
Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virág felépítménnyel, csepp alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis kopással, m: 6 cm 3164186
11606
482
3200
Glass-objects
Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, csepp alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis kopással, m: 6,5 cm 3182284
11607
482
3800
Glass-objects
Murano szálszínezett váza, jelzés nélkül, m: 32 cm 2965072
11608
482
Glass-objects
Skandináv design kristály tálka 8x8 cm és gyertyatartó m: 13 cm 2824924
11609
482
Glass-objects
Malachit üveg tálka és hamutál, sérült 3234148
11610
482
Glass-objects
Antik talpas kancsó, m: 28 cm 3233932
11612
482
5500
Glass-objects
Karcagi fátyolszínezett pralinékínáló, jelzés nélkül, hibátlan, d: 11 cm, m: 8 cm 3233941
11613
482
4800
Glass-objects
Cseh fémlüszteres váza, jelzés nélkül, m: 25,5 cm 3240294
11614
482
Glass-objects
Ólomkristály likőrös pohár szett, 6 darab, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm 3241088
11615
482
Glass-objects
Swarovski kristályfigura - Kandalló óra. Jelzett az alján, hibátlan, h: 4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft