1960 Hajrá Fradi! FTC noteszfüzet Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus bejegyzéseivel az 1960-as tavaszi fordulóról. De a nagyobb része üres. + 1967 FTC Bajnok csapatot ábrázoló nyomat, sérült, 17x23 cm
1961 A századik százalék. Írták: Galabárdi Zoltán és Markos Miklós. Rendező: Bán Frigyes. Technikai forgatókönyv, gépirat. Egészvászon-kötésben, a borítón némi kopással, (1)+VII+190 p. Készült 120 példányban.
cca 1961 Az ígéret földje. Írta: Hegedüs Zoltán. Rendező: Mészáros Gyula. Technikai forgatókönyv, gépirat. Egészvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal, (2)+178 p.
1965 E. Szűcs: ,,Hatszögletű kemence aerodinamikája barnaszén égetésekor", orosz nyelvű tanulmány (kandidátusi értekezés) beragasztott ábrákkal, fotókkal, kissé sérült egészvászon-kötésben, 138 p.
1966 Szepes Mária (1908-2007) írónő autográf képeslapja, rajta autográf soraival, "Mária Béla" aláírással. [MáriaBéla = Szepes Mária és férje Szepes Béla (1903-1986) síelő és gerelyhajító olimpikon, karikaturista.]
1967 Keresztury Dezső (1904-1996) költő, korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter autográf verses sorai felesége, Mária részére, Herbert Alsen (1906-1978) német-osztrák operaénekes, intendáns, Margret Dietrich (1920-2004) német-osztrák színigazgató és mások beazonosítandó autográf aláírásaival, burgenlandi fraknói ünnepi játékok képeslap hátoldalán. + egy további képeslap Keresztury Dezső (1904-1996) költő, korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter autográf verses soraival, szakadásokkal
1967 Jiří Voskovec és Jan Werich cseh avantgárd színészek dalszövegeinek cseh szövege és magyar fordítása, idézte és ford.: Rédey Tibor, kb. 40-50 kézzel írt oldal, kissé viseltes füzetben, foltos borítóval
1971 Marcel Giraud francia képzőművész, szobrász autográf aláírása és sorai saját grafikáját ábrázoló képeslapon, Hódmezővásárhelyre küldve / Autograph postcard of Marcel Giraud French artist