Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 72
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3272848
12104
482
Sculptures, statuettes, plaques
cca 20. sz. első fele, Ismeretlen szobrász: Férfi fej. Vastag bronz, m: 13 cm 3056323
12105
482
4800
II. János Pál pápa fém büszt, márvány talpazaton, kopással, m: 9 cm 2766665
12106
482
4400
Holland kislány, bronz, márvány talpon, jelzés nélkül, m: 15 cm 3032940
12107
482
11000
Vezénylő lányka. bronz szobrocska. achát talapzaton. 14 cm 3256873
12108
482
Afrikai nő kerámia szobor, kopással, m: 17 cm 3142686
12109
482
75000
Ashot Baghdasaryan (1957-): Pegazus. Patinázott öntött bronz formák, márványtömbre applikálva. Jelzett a szárnyon: Ashot. 21x17 cm 3233483
12110
482
Halász figura. Faragott fa. Háló hiányzik 23 cm 3237041
12111
482
Ganésa műgyanta szobor, kopással m: 31 cm 3160854
12112
482
14000
Émile Coriolan Hippolyte Guillemin (1841 - 1907) után: Kislány. Bronz, Jelzett, fa talapzaton (melyből kivehető) 37 cm 3146947
12113
482
J. D. 1968 jelzéssel: Sokalakos relief. Aluminium, festett, jelzett 34x13 cm egyenként 2976155
12114
482
24000
Vass Viktor (1873-1955): Krisztus fej. Mázas fajansz. Jelzett. Hátoldalt kis sérüléssel 34 cm 3146420
12115
482
Torreádor. Bronzírozott fém szobor, fa talapzaton, 13,5x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft