cca 19 sz. vége, Vas kassza / széf, kulccsal, működő zárral, kopással,... https://www.darabanth.com/hu/482-Gyorsarveres/482.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~1500008/cca-19-sz-vege-Vas-kassza-szef-kulccsal-mukodo-zarral-kopassal-26x19-cm~II3293765
3293765
11944
482
14000
Antique
Kikiáltási ár:
14 000 Ft 37,94 EUR , 43,75 USD
Leírás: cca 19 sz. vége, Vas kassza / széf, kulccsal, működő zárral, kopással, 26x19 cm
: nk