1936 Csendőrlegénységi Ellátásban Részesülők Betegsegélyező Alapja Cserba igazolvány, és rokkantsági nyugdíjokmány Szadik Mihály m. kir. csendőr őrsvezető őrmester részére
1949 Magyar legénységi tábori sapka (Bocskai sapka), Kossuth-címeres gombokkal, a bélésen pecséttel jelzett: Egyenruhaipari N.V., korának megfelelő állapotban + 1947-1953 Magyar Dolgozók Pártja és Magyar Kommunista Párt tagsági könyvek Sárkány Jenő névre
1979-1992, 7 darab dicséret és kitüntetés adományozó oklevél, eredeti tokban, közte Haza Szolgálatáért érdemérem oklevél, Pajzs-79 gyakorlat dicséret, II. János Pál látogatása polgári védelem dicséret, stb.
1935-1936 Fénykép-kiértékelés 1935-1936. Kézzel készült kiképzési jegyzet, fekete-fehér fotókkal (légifotókkal) gazdagon illusztrálva, az elülső borító sérült, hiányos, a 2. levélről a fotó hiányzik és a lap szakadt, a 3. levélen a fotó 2 sarka elvált a papírról, foltos, 22 sztl. lev.,33x20 cm
1901 A régebbi S.M.S. Zrínyi hajó utolsó útjának emlékére készült fénykép a hajó zenekaráról, (tagjai főleg tisztek) a fedélzeten. A tisztek neveivel. 1900 októberében indult a hajó utolsó útjára, Nápoly, Velence, Marseille, Barcelona és Cartagena érintésével, végül visszatért Polába. 21x27 cm / The captain and his officers pose for the camera and posterity to commemorate S.M.S. Zrínyi's last cruise. In October 1900, S.M.S. Zrínyi sailed on what was to be her last cruise. She headed west and visited Naples, Genoa, Niza, Marseille, Barcelona, Valencia, and Cartagena, and returned to Pola on March 26, 1901. The names of all officers have been written on the top and bottom margins; additional writing on the back identifies the occasion.