1917-1918 Turistaság és Alpinizmus. A Magyar Turista Szövetség és a Magyar Sí Szövetség, a Magyarországi Kárpát Egyesület, a Budapesti Egyetemi Turista Egyesület, valamint a benti egyesületek hivatalos lapja. VIII. évfolyam 1-12. sz. 1917 július - 1918 június. Szerk.: Vigyázó János. Kiadják : Komarnicki Gyula és Vigyázó János. Bp., 1917-1918, Ifj. Kellner Ernő, VII+1+323+IV+2 p.+11 t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, egy bekötött papírborítóval, a papírborító laza, egy tábla kijár.