Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 28

Szucher Ervin: Volt egyszer egy nagy csapat (Marosvásárhely). 261p. Kiadói papírkötésben. A legendás magyar labdarúgó csapatról.
19150.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Tilli Endre - Rerrich Béla: A kardvívás. Bp., 1954, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Dicsőségtáblájával, benne országos bajnokokkal, valamint olimpiai és világbajnokokkal. Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos. Megjelent 1100 példányban.
19151.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ozoray (Schenker) Zoltán: Tőrvívás. [Bp.,1955], Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Ritka!
19152.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kelemen Aurél: A modern lawn tennis sport. Bp., 1925, Szerző. Kiadói papírkötés, sérült gerinc (ragasztott), sérült címlap, kopottas állapotban.
19153.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Daniel Kollár - Ján Lacika - Roman Malarz: A szlovák és a lengyel Tátra. DEDIKÁLT! 1998, Dajama. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
19154.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

19155.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1957-1958 Kajak - Kenu IV. évf. 4. sz., 1958. július; III. évf. 1. sz.
19156.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Kőváriné Szendrődi Ildikó - Kővári Károly: Sí ABC. Bp., 1974, Sport. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19157.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Maróczy Géza: A sakkozó vezérkönyve I. köt.: Amatőr sakkelmélet. Bp., én., Pantheon. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
19158.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19159.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dr. Mező Ferenc: Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XL. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács, 301 p. + 2 térkép (kihajtható.) Első kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19160.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Sport és játék. I-II. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932), Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)+4+408 p.+20 t. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, kopott borítókkal, kis sérüléssel.
19161.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft