Mózes öt könyve és a haftárák. V. köt.: Deuteronomium. Szerk.: Dr. Hertz J. H. Bp., 1942, Iraelita Magyar Irodalmi Társulat,XIII+1+624 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, Breuer / Bíró Oszkár ex libris-szével.