Herbert, Wilhelm: Maus und Molli. Eine Mädelgeschichte nach Wilhelm Busch von - - . Bilder von Carl Storch. München, é.n., Braun & Schneider. Színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.