Ének Igor hadáról. Vlagyimir Szemenov illusztrációival. Moszkva, 1970, Khudozhestvennaya Literatura. Egészoldalas, színes illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Orosz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé sérült kiadói kartontokban.