Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bácsi kunyhója. Ford.: Mándy Iván. Bp., ... https://www.darabanth.com/hu/482-Gyorsarveres/482.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~500035/Beecher-Stowe-Harriet-Tamas-bacsi-kunyhoja-Ford-Mandy-Ivan-Bp-1945-Athenaeum-158-p~II3294390
3294390
20636
482
Leírás: Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bácsi kunyhója. Ford.: Mándy Iván. Bp., 1945, Athenaeum, 158 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel.
: bt