Katonai

Tételek száma: 116

1915 Saulxures, Zollhaus, Grenze, Strasse nach Senones, Frankreich / WWI German military, border guards, customs office (EK)
42646.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

Auguszta főhercegnő Ő csász. és kir. Fensége védnöksége alatt álló 40-ik honvéd-gyaloghadosztály özvegy- és árva-alapja javára. kihajtható képeslap / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, support fund of the 40th Infantry Regiment. folding card (EK)
42647.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

Első világháborús katonák műteremben. Foto Szélessy / WWI Austro-Hungarian soldiers. photo (fa)
42648.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Első világháborús osztrák-magyar katonai tábor, fát fűrészelő katonák / WWI K.u.k. military camp, soldiers sawing a tree. photo (EK)
42649.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

Gefreiter, Titular-Korpolar Eduard Lux, von der 9. Kompagnie des schlesischen Infanterie-Regimentes Nr. 1., treibt mit zwei Kameraden dreizehn gefangene Russen zum eigenen Brigadekommando, nachdem er seine Gefangenen mit Riemenzeug an die Lafetten zweier russischer Maschinengewehre gespannt hatte. Aus dem goldenen Buche der Armee Serie V. Offizielle Karte für Rotes Kreuz. Kriegsfürsorgeamt Kriegshilfsbüro Nr. 551. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, support fund, Russian POWs (prisoners of war) s: Fr. Jung (kopott sarkak / worn corners)
42650.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

1911 Das Blutgericht von Frankenburg / Frankenburg Dice Game, hanged people. Verein Freie Schule Nr. 7. Im Zeichen der Religion s: E. Kutzer (EK)
42651.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kriegsjahr 1916. Den heldenmütigen Vaterlandsverteidigern am Namenstage unseres Kaisers gewidmet vom Kriegsfürsorgeamt Bozen-Gries. Offizielle Karte für Rotes Kreuz, Kriegsfürsorgeamt, Kriegshilfsbüro Nr. 568. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, Franz Joseph I of Austria s: Egger-Lienz (EB)
42652.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Vorpostengefecht im Hochgebirge. Offizielle Karte für Rotes Kreuz Kriegsfürsorgeamt Kriegshilfsbüro Nr. 177. / WWI K.u.K.Austro-Hungarian military art postcard (kopott sarkak / worn corners)
42653.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

1938 A támadás előtt / Vor dem Angriff / WWII German military s: Lothar-Günther Buchheim + So. Stpl (EK)
42654.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

1916 Katonai karácsonyi üdvözlőlap. Portofrei! Hermes Druckerei / WWI military Christmas greetings card s: Offner (kopott sarkak / worn corners)
42655.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Tápiószele, első világháborús katonák csoportképe a vasútállomáson. Foto Szélessy / WWI Austro-Hungarian soldiers, train station. photo
42656.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

Első világháborús katona lóháton / WWI Austro-Hungarian soldier on horseback. photo
42657.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft