Katonai

Tételek száma: 116

1912 Katonai étlap, ebéd a kaszárnyában és szabadnap estéjén kedvesénél / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, soldier's menu in the barracks and at home, humour. L&P 4630. (EK)
42634.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

1915 Üdvözlet a táborból / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, romantic couples, stork, baby (EB)
42635.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

1917 Néha, néha jól esik a front mögött lenni, énekelni, muzsikálni, és jól inni, enni / WWI Austro-Hungarian military humorous postcard, soldiers drinking beer + "K.u.k. Inf. Rgt. von Pokorny N. 25. 12. Feldcompagnie" So. Stpl (kopott sarok / worn corner)
42636.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

1940. szept. 1. - Emlékül a Munkácsi M. kir. áll. el. magyar nyelvű népiskola tantestületétől a M. kir. 109. sz. tábori m. századnak. Locker Műterem Munkács / WWII military flag from Mukachevo. photo (gyűrődések / creases)
42637.
Anyagjel T3/4

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Első világháborús osztrák-magyar katonák kártya játék közben / WWI K.u.k. Austro-Hungarian military, soldiers playing card game. photo (fl)
42638.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

Z. Zorkóczy József hadnagy verse. Tábori posta - A tiszta jövedelem a besztercebányai 16. honvéd gyalogezredbeli elesett hősök özvegyei és árvái javára fordittatik. 4. sz. Kapható Székely és Illésnél Ungvárt / WWI K.u.k. military field post (EK)
42639.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19
9

Z. Zorkóczy József hadnagy verse. Kottás tábori posta - A tiszta jövedelem a besztercebányai 16. honvéd gyalogezredbeli elesett hősök özvegyei és árvái javára fordittatik. 5. sz. Kapható Székely és Illésnél Ungvárt / WWI K.u.k. military field post, music sheet (EM)
42640.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19
10

1926 Magyar katonai humoros művészlap. Kiadja a Ludovika Akadémia Levente-köre / Hungarian military art postcard + "Nemzetközi vásár Budapest 1926. ápr. 17-26" So. Stpl s: Szabó (fl)
42641.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
7,14

Első világháborús osztrák-magyar katona / WWI K.u.k. Austro-Hungarian military, soldier. photo (EB)
42642.
Anyagjel T3/4

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

1916 Moscow, Moscou; Monument des combattants tombés á Plevna / a plevnai ostrom emlékműve / monument of the Siege of Plevna, Russo-Turkish War + So. Stpl (Rb)
42643.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

1919 Paris, Fetes de la Victoire 14. Juillet 1919 / WWI Victory celebration + "Controlé Par l'Autorité Militaire 87" (EK)
42644.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1916 Provencheres / WWI German military, ruins in France (fl)
42645.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft