22014.
Lezárult 481. Gyorsárverés
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
420 000 Ft
1 138,21 EUR, 1 312,50 USD
cca 1870, Ludwik Walenty Nast műhelye: Elmélkedés a sabbati asztalnál, orosz ezüst (Ag) kompozíció. Jelzett, mesterjegyes, 12,5 x 9,5 x 9,5 cm, 425g /// Circa 1870, Ludwik Walenty Nast workshop: Reflection at the Sabbath table, Russian silver (Ag) composition. Marked, with master mark, dimensions: 12.5 x 9.5 x 9.5 cm, 425g.