Isidore Bonheur (francia, 1927-1901) szobrász, Hippolyte Peyrol (1832-... https://www.darabanth.com/hu/481-Gyorsarveres/481.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~1500010/Isidore-Bonheur-francia-1927-1901-szobrasz-Hippolyte-Peyrol-1832-1921-ontomester-Disznot~II3272847
3272847
12800
481
150000
Sculptures, statuettes, plaques
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
Leírás: Isidore Bonheur (francia, 1927-1901) szobrász, Hippolyte Peyrol (1832-1921) öntőmester: Disznót etető férfi. cca, 19. sz. vége, patinázott bronz, elvált fa talapzaton, jelzett a szobron, I. Bonheur, oldalán: PEYROL, szobor 19x23 cm
: nagy_andras