https://www.darabanth.com/hu/481-Gyorsarveres/481.0/Konyvek/Konyvek-Vasut-temaju-konyvek~2000031/Bakos-Jeno-szerk-Magyar-mozdonyvezetok-almanachja-Bp-1932-Orszagos-Szakcsoport-600-p~II3257333
3257333
20952
481
Books: Railways, locomotives
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
LeÃrás:
Bakos JenÅ‘ (szerk.): Magyar mozdonyvezetÅ‘k almanachja. Bp., 1932, Országos Szakcsoport, 600 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Valamint a mozdonyvezetÅ‘k és vasúti dolgozók arcképével és életrajzával. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borÃtóval, sérült gerinccel, egy-két foltos lappal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m