Books: Sci-fi, fantasy, and role-playing-game books
Kikiáltási ár:
1 600Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Leleszy Béla: A fekete veszedelem. I-II. köt. Fantasztikus regény a francia idegenlégió afrikai életéből. Bp., én., Tolnai, 144+16+142 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, címlaphiánnyal.