10 000 Ft
Zsemley Oszkár: A magyar sütő-, cukrász- és mézeskalácsos ipar története. Bp., 1940, A Magyar Sütő-, Cukrász- és Mézeskalácsos Ipar Történetének Kiadóhivatala,(Cegléd-Bp., Sárik Gyula és Géza-ny.), 3-428+73(személyi adattár) p.+XVI (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerinc felső részén és a hátsó kötéstábla felső részén kis sérüléssel, hiányzó címlappal, az első ív a könyvben laza.