La Sainte Bible. Traduite en français sous la direction de L'école Biblique de Jérusalem. Illustrée par André Balint. Paris, 1966, Labergerie. Második kiadás. Jeruzsálemi Biblia. Bálint Endre számtalan illusztrációjával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerinc és borító sérült, dohos, hullámos lapokkal, utolsó néhány lap foltos.