Bényi László - B. Supka Magdolna: Zichy Mihály. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Számos fekete-fehér, és egy színes képtáblával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.