Karriérek sorozat 8 kötete:
Seress László: Napoleon, Szikra: Nagy asszonyok élete; Sztrokay Kálmán, Balla Ignác: Híres feltalálók. Balla Ignác: Edison.Henry Morton Stanley, a nagy afrikai kutató önéletírása, Adorján Andor: Nagy katonák; Híres zenészek, Cholnoky Jenő: Nagy tudósok
Bp., 1912-1913, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, apróbb sérülésekkel egy két borítón