Molnár Antal: Kodály Zoltán. Számos kép- és kótamelléklettel, Kodály műveinek teljes jegyzékével és bibliográfiával. Népszerű Zenefüzetek 4. sz. Bp., 1936, Somló Béla, (Révai-ny.). 1 (Az 50 éves Kodály) t +58+6 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel.