Órák

Tételek száma: 65

Jaeger-LeCoultre Chronograph Compax Universal Geneve cal 285 kronográfos férfi karóra ca 1950. Nem jár, javításra szorul, korrodált számlap d: 35 mm
12639.

Jaeger-LeCoultre Chronograph Compax Universal Geneve cal 285
kronográfos férfi karóra ca 1950. Nem jár, javításra szorul, korrodált számlap d: 35 mm

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

Omega Seamaster Chronometer cal 751 ca 1970 férfi automata karóra, szép számlappal, Omega bőr szíjjal, eredeti koronával, működőképes, tisztításra szorul d: 38 mm
12640.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
687,50

Omega de Ville karóra, kézi felhúzós szerkezettel,szép állapotban. d: 30 mm. eredeti dobozával, bőr szíjjal
12641.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

12642.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

12643.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Kakukkos óra, Nyugatnémet, festett fa. Súlyokkal, 32 cm Működőképes
12644.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Zenélő falióra, zenélő szerkezettel. XIX. sz. vége, javított, működik, szép hangon zenél. Kulccsal, faragott fa tokkal 50 cm
12645.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Német kandallóóra. Kulccsal, hiánnyal, 44x23 cm
12646.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Junghans falióra, kicsit laza résszel, kulccsal, 49x29 cm
12647.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

2 db női óra: Seculus és Roamer. Működnek, elem nélkül, eredeti Seculus dobozban d: 26 mm, 22 mm
12648.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1870 Német falióra. Vilmos császár és és apja portréjával. Feles ütős, ingajáratos, réz súlyokkal, sérült, nem müködő állapotban 22x26 cm
12649.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1872 Tokaj Jonas Weinstock órás áltíl készített parasztóra. Feles ütős, ingajáratos, da dobozban, festett üveg lapos. Sérült üvegekkel. Matricával jelzett. Külső méret 30x35 cm
12650.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft