Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 91

20446.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

20447.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25

20448.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Munir Baalbaki: Al-Mawrid. A Modern English-Arabic Dictonary. Beirut, 1981., Dar El-Ilm Lil-Malayen. Angol és arab nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
20449.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Wells, [Herbert George]: Új világ a régi helyén. I. köt. Ford.: Mikes Lajos. Bp., é.n. (cca 1910-1915), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 278+(2) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, néhány kissé foltos lappal, egyébként jó állapotban.
20451.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Baranyai Erzsébet et al.: Tanítás és értelmi fejlődés. A Köznevelés Könyvtára 3. Bp., 1947, Magyar Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium, 192+(4) p. Kiadói papírkötés.
20452.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Prohászka Lajos: Az oktatás elmélete. Pedagógiai Szakkönyvek 2/a. köt. Bp., 1937, Orsz. Középiskolai Tanáregyesület, 244 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, sérült gerinccel, régi intézményi bélyegzővel.
20453.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft