Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 91

20398.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vári Dezső: A classica-philologia encyclopaediája. A classica-philologia tudományának módszertanába bevezető kézikönyv. Bp., 1906, Athenaeum, XXXVIII+486 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány lapon bejelöléssel, kissé laza fűzéssel.
20399.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Giordano Bruno válogatott dialógusai. M. A. Dinnyik bevezető tanulmányával. Szerk.: Szauder József. Ford.: Fogarasi Miklós, Koltay-Kastner Jenő és Szemere Samu. Bp., 1950, Hungária, 1 t.+261+3 p. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, régi intézményi bélyegzésekkel.
20400.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Erdei Ferenc: Parasztok. Bp., [1938], Athenaeum, 219+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes, javított kiadói papír védőborítóban, kissé sérült lapszélekkel, az előzéklapon Káldy Zoltán névbejegyzéssel.
20401.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Wagner - Zellhof: A bőrünkről van szó. Közgazdaság mindenki számára. Ford.: Molnár Ákos. A rajzokat és ábrákat Franz Katzer készítette. Bp., 1938, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
20402.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bartók György: A középkori és újkori filozófia története. Bp., 1935, Sylvester, XII+466 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
20403.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kriminalisztika. Általános rész. Szerk.: Dr. Garamvölgyi Vilmos, Dr. Viski László. Bp.,1961, Belügyminisztérium Tanulmányi és Módszertani osztálya. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban, intézményi bélyegzővel..
20404.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rita L. Atkinson-Richard C. Atkinson et alii.: Pszichológia. Szerk.: Csiba Gergely. Osiris tankönyvek. Bp.,2001, Osiris. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20405.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Bernard Mandeville: A méhek meséje, avagy magánvétkek - közhaszon. Ford.: Tótfalusi István. Heller Ágnes utószavával. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20406.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Mit adott a forradalom?    Bp. 1919. Közoktatásügyi Népbiztosság. 30 p. Kiadói papírborítóban.
20407.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Az egység okmányai. A szociáldemokraták és kommunisták egyesülésének előzményei. Kun Béla levele a kommunizmusról és a proletáregységről. Weltner Jakab elvtárs bevezetésével.    A szociáldemokraták és kommunisták egyesülésének előzményei. Kun Béla levele a kommunizmusról és a proletáregységről. Weltner Jakab elvtárs bevezetésével. Bp. 1919. Közoktatásügyi Népbiztosság Kiadása. 24 l. Viseltes...
20408.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Guyau, [Jean-Marie]: A vallás szociológiája. Ford.: Rudas László. Szociológiai Könyvtár. Bp., 1909, Athenaeum, 383+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés.
20409.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft