Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 34

Brückmann, Franz Ernst.: And. Eliam Büchner : Memorabilia Kesmarkina, in Hungaria ... Wolffenb, 1740. 8p.
20670.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Brückmann, Franz Ernst.: De Chrysocolla A Neosoliensi Hungarica... | Johann. Heinric. Linck, Wolffenb, 1728. 8p.
20671.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Moliére: Ouvres complétes de Moliére. I., és III. köt. (Tome Premier. Tome Troisiéme.)Paris., Garnier Fréres. Francia nyelven. Korabeli félbőr-kötésekben, kopott borítókkal, a III. kötet gerincén kis sérüléssel, a III. kötet borítója részben elvált a könyvtesttől.
20672.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

James N. Healy: Old Irish Street Ballads. Vol. I-IV. + Irish Ballads ands Songs of the Sea. Cork, 1967-1971, Mercier Press. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötések.
20673.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Charles Dickens: Dealing with the firm of Dombey and Sona. Wholesale, retail and for exportation. With forty illustrations by 'Phiz' and an introduction by H. W. Garrod. London, 1953.,Oxford University Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, festett felső lapélekkel.
20674.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Charles Dickens: Master Humphrey's Clock and A Child History of England. With twenty-nine illustrations by Cattermole 'Phiz', Marcus Stone and F. W. Topham and an Introduction by Derek Hudson. London, 1958.,Oxford University Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
20675.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Charles Dickens: Christmas stories. With thirteen illustrations by E. D. Dalziel, Townley Green, Charles Green and others and an introduction by Margaret Lane. London, 1956.,Oxford University Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
20676.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Shih Nai-An: Water margin. I-II. köt. Translated by J. H. Jackson. Edited by Fang Lo-Tien. Shanghhai, 1937, Th Commercial Press Ltd, XXX+434 p.;4+435-917+4 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötet sérült gerinccel.
20677.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Quellen oestlicher Weisheit. Gedanken und Blumen aus China und Japan. 1961, Verlag Leobucchandlung St. Gallen. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
20678.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

P[ublius] Ovidius Naso: P. Ovidii Nasonis Opera Omnia. Tomus I-II. Accedit chrestomathia historiam, poeticam, geographiam, et cuiusuis generis antiquitates strictim ac dilvicide exponens, curante Joanne Petro Millero. [Egybekötve.] Berolini [Berlin], 1757, Sumptibus A. Havde et I. C. Speneri, 9 sztl. lev.+307+2+354 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a hátsó tábla sérült, benne ceruzás bejegyzésekkel, firkákkal, 3 lap kijár (305/306,307, valamint a 2. kötet címlapja) = hiányzó lappal?
20679.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Neuestes und vollständigstes Taschen-Fremdwörterbuch, in welchem mehr als 20000 fremde Wörter... Wien und Leipzig,én., Dorfmeister, VI+2+17-520 (kéthasábos számozás) p. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, régi bélyegzésekkel.
20680.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fitzgerald, F. Scott: The Great Gatsby. Foreword and Study Guide by Albert K. Ridout. New York, 1961, Charles Scribner's Sons. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel.
20681.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft