1930 Magyar Iparművészet folyóirat teljes évfolyama: XXXIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Györgyi Kálmán, Czakó Elemér, Szablya-Frischauf Ferenc. Bp., 1930, O. M. Iparművészeti Társulat. Benne többek közt Rosner Károly: A magyar fametszet két évtizede c. írásával; Haranghy Jenő, Kozma Lajos, Dallos Hanna, Jaschik Álmos és mások illusztrációival. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, ex libris-szel.