Tétel

Kikiáltási ár:

4 800 Ft

Leírás:

1907-1914 Magyar Építőművészet 8 száma, közte 3 kettős számmal: 1907/7. sz., 1908/10. sz., 1910/10, 1911/2. sz., 1912/9-10.,és 11-12. sz. , 1913/11-12. sz., 1914/2. sz. Közte 4 sérült számmal, valamint a többi szám között szakadt borítókkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nk

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17