https://www.darabanth.com/hu/480-Gyorsarveres/480.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000029/1907-1914-Magyar-Epitomuveszet-8-szama-kozte-3-kettos-szammal-19077-sz-190810-sz-~II3280042
3280042
19698
480
4800
Books: Architecture, Art
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
LeÃrás:
1907-1914 Magyar ÉpÃtÅ‘művészet 8 száma, közte 3 kettÅ‘s számmal: 1907/7. sz., 1908/10. sz., 1910/10, 1911/2. sz., 1912/9-10.,és 11-12. sz. , 1913/11-12. sz., 1914/2. sz. Közte 4 sérült számmal, valamint a többi szám között szakadt borÃtókkal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nk
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m