Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 138
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3252306
12885
479
Sculptures, statuettes, plaques
Ülő női akt, faragott fa szobor, alján jelzett, m: 24,5 cm 3252307
12886
479
Természetjáró, faragott fa szobor, alján jelzett, m: 32 cm 3251515
12887
479
Illár Erzsébet (1940-): Lányka. Terrakotta szobor, jelzett m: 37 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3247892
12888
479
Vasöntő munkás. Fém szobor márvány talapzaton, m: 26,5 cm 3248595
12889
479
5500
Thus jelzéssel: Schiller. Bronz, talapzaton, m: 12,5 cm 3248588
12890
479
22000
Ferdinand Preiss után: Táncoslány. Patinázott bronz szobor márvány talpazaton, jelzett, m: 32 cm 3248602
12891
479
3400
gorilla kicsinyével fém szobor, m: 7 cm 3244360
12892
479
Kalazanci Szent József szobra. Bronzírozott ón, jelzett, kopással, m: 11 cm 3023193
12893
479
32000
2 db Lovas, díjugratás ábrázoló bronz öntvény plasztikus fali dísz, Jelzés nélkül 39x24 cm Asztali kitámasztóval Magyarország XIX. sz. 3243473
12894
479
Konyorcsik János (1926-) Zsuzsanna és a vének. Bronz plasztika, fa lapon, jelzett, 23x17 cm, 30x24 cm 3173594
12895
479
Egyiptomi stílusú csont faragás, m: 17 cm 2938886
12896
479
Kenyai besmo faragott fa figura / szobor, 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft