Nyomtatványok

Tételek száma: 378

cca 1900 Ricordo di Milano, városképeket tartalmazó album, feliratozva, szecessziós borítóval, borítón szakadással
17830.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Thomas Faed (1826-1900) skót festőművész munkái után készült 2 db nyomat (fényképnyomat), Divald Károly Bp.-Eperjes, jó állapotban, lapméret: 40x29 cm
17831.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1900 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle VII. évf. 1-10. szám. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, kissé foltos, kissé szakadt, kissé sérült borítókkal.
17832.

Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
0,63

cca 1900 Üdvözlőlap. Dombornyomott, litho, 12x8 cm
17833.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18 darab régi szentkép
17834.

18 darab régi szentkép

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1900 'A budapesti lánchíd', 'Az ó-budai emelőhíd', 'A svábhegyi fogaskerekű vasút Budapesten', 3 db illusztráció, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny, 10x20, 12x20 cm, és 26x20 cm
17835.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

12 darab klf szentkép
17836.

12 darab klf szentkép

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 Drezda, Königliche Hof-Theater reklámos műsorfüzete, 31p
17837.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900 Budapesti épületek 6 db tábla a Pallas lexikonból , 24x32 cm
17838.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20 darab klf szentkép
17839.

20 darab klf szentkép

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17840.

Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
0,63

1906 A Magyar Szemle XVIII. évfolyamának számai egybekötve (nem teljes évfolyam), sérült félvászon-kötésben, hiányzó gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban
17841.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft