Nyomtatványok Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3272679
17891
479
Printed Materials
1928 Az Esztergomi Borászati Egylet Rt. 50-ik üzletévi zárszámadásai. ersztrgom, 1928. Laiszky. 44p. Kiadói papírkötésben. 3233113
17892
479
Printed Materials
1929 Hasznos olvasmányok I. évf. 1. sz. (induló szám), 1929. márc. 3. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső, Kaszás Béla. Bp., Révai-ny., 16 p. Tűzött papírkötés. 3142500
17893
479
Printed Materials
1929 Szombathely, házirend a város tulajdonát képező házakban karton, hajtva 21x34 cm 3266694
17894
479
Printed Materials
1930 A Pesti Hírlap Vasárnapja 51 db száma: 52. évf. 1-8., 10-52. sz. (egy szám híján teljes évfolyam). Vegyes állapotban. 3210983
17895
479
Printed Materials
1935 Becsüld meg a trágyát! Tudnivalók az istállótárgya helyes kezeléséről, a "Jó Gazda" Önművelő sorozata 1. szám, 25p 3189969
17896
479
Printed Materials
1927 Est lapok futballnaptára az 1927. évi futballszezónra. Magyar bajnoki és nemzetközi mérkőzések felrorolása. 4 p. 3250240
17897
479
Printed Materials
1927 "Magyar Ujság: A királykérdés története és kulisszatitkai" cikkgyűjtemény a Lázár József szerkesztette újság által közölt cikksorozatból, 1927. jan. 9.,11-16, 18-23,25-30., feb. 1-2.,4-6. 3266832
17898
479
Printed Materials
1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. II. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban 3244634
17899
479
Printed Materials
1927 Mezőtúr és vidéke. 43. évf. 48. Borbély Gyula, 8 p. 3242101
17900
479
Printed Materials
1928 A Képes Pesti hírlap képes melléklete. Teljes évfolyam két kötetben, korabeli, aranyozott félvászon kötésben 3251110
17901
479
Printed Materials
1929 A jugoszláviai magyar kisebbség petíciója a Népszövetségnek az oktatási törvénnyel kapcsolatban 15 + 2 p. Kissé sérült papírborítóval 3249022
17902
479
Printed Materials
1929-1936 Tündérvásár képes gyermeklap 18 db vegyes száma, szerk.: Margit néni, változó állapotban, közte több sérült Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft