Nyomtatványok

Tételek száma: 378

1928 Az Esztergomi Borászati Egylet Rt. 50-ik üzletévi zárszámadásai. ersztrgom, 1928. Laiszky. 44p. Kiadói papírkötésben.
17891.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1929 Hasznos olvasmányok I. évf. 1. sz. (induló szám), 1929. márc. 3. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső, Kaszás Béla. Bp., Révai-ny., 16 p. Tűzött papírkötés.
17892.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1929 Szombathely, házirend a város tulajdonát képező házakban karton, hajtva 21x34 cm
17893.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1930 A Pesti Hírlap Vasárnapja 51 db száma: 52. évf. 1-8., 10-52. sz. (egy szám híján teljes évfolyam). Vegyes állapotban.
17894.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1935 Becsüld meg a trágyát! Tudnivalók az istállótárgya helyes kezeléséről, a "Jó Gazda" Önművelő sorozata 1. szám, 25p
17895.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1927 Est lapok futballnaptára az 1927. évi futballszezónra. Magyar bajnoki és nemzetközi mérkőzések felrorolása. 4 p.
17896.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1927 "Magyar Ujság: A királykérdés története és kulisszatitkai" cikkgyűjtemény a Lázár József szerkesztette újság által közölt cikksorozatból, 1927. jan. 9.,11-16, 18-23,25-30., feb. 1-2.,4-6.
17897.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. II. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban
17898.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1927 Mezőtúr és vidéke. 43. évf. 48. Borbély Gyula, 8 p.
17899.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1928 A Képes Pesti hírlap képes melléklete. Teljes évfolyam két kötetben, korabeli, aranyozott félvászon kötésben
17900.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1929 A jugoszláviai magyar kisebbség petíciója a Népszövetségnek az oktatási törvénnyel kapcsolatban 15 + 2 p. Kissé sérült papírborítóval
17901.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1929-1936 Tündérvásár képes gyermeklap 18 db vegyes száma, szerk.: Margit néni, változó állapotban, közte több sérült
17902.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft