Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 225

Réz derelyevágó XIX. sz. kétélű 11 cm
12731.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Amulett szobor. cca XV.-XVIII. sz., Wat Ratchaburana templom, Ajutthaja, ma Thaiföld. Bronz, m: 4,5 cm
12732.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Acélmetszetű kép nyomólemeze. ca 1840. Édes atyánk a menyekben. Fuchsthaler metszette. 11x17 cm
12733.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Keleti fém siketfajdos tálka, jelzés nélkül, 11x8cm
12734.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12735.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Miniatúra. Ifjú arcképe. Csont keretben. 9x10 cm
12736.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

2db antik réz nyaklánc medál, függő, fotó portrékkal, egyik kétoldalas színezett kisgyerek arcképekkel, XIX. sz. vége, kopott, 4x3,5 és d: 3 cm
12737.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

Török ezüstözött fém nyaklánc, pénzekkel és kerámia medállal, egy kő hiánnyal. 48 g
12738.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12740.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft