Orosz-nogaji (tatár) szótár. Szerk.: N. A. Baszkakov. Moszkva, 1956, Á... https://www.darabanth.com/hu/479-Gyorsarveres/479.0/Konyvek/Konyvek-Tarsadalomtudomany~2000105/Orosz-nogaji-tatar-szotar-Szerk-N-A-Baszkakov-Moszkva-1956-Allami-Kiado-Kiadoi~II3264915
3264915
20598
479
Books: Social sciences
Leírás: Orosz-nogaji (tatár) szótár. Szerk.: N. A. Baszkakov. Moszkva, 1956, Állami Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. / Russian-Nogai (Tatar) dictionary. Hardcover, with slightly worn cover.
: nk