Tétel

Katalógusszám:

16472.
Lezárult 479. Gyorsárverés
Fotó

Kikiáltási ár:

5 000 Ft

Leírás:

cca 1870-1910 össz. 20 db keményhátú fotó, egy kivételével portré, többségében magyar műtermekből, közte egy férfi portré Klapek aradi műterméből és Ascher Antal (festőművész?) és családja budapesti, Ostrom utcai házuk udvarán, részben sérült, 10x6 és 12,5x9 cm közötti méretekben

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nk