ca 1890 [A Duna szoros térképe szabályozási tervekkel] Die Donaustrecke von Báziás bis Turnu Severinu mit der Strom-Regilierung. Litografált térkép 1:150 000. Hajtva, apró beszakadással 55x45 cm
cca 1900 Vegyes térkép tétel, 4 db: Magyarország hegy- és vízrajzi viszonyai, tervezte és rajzolta Homolka József, Magyarország mezőgazdasági viszonyai, rajzolta Homolka József, Magyarország hőmérsékleti és esőzési térképei, rajzolta Homolka József, Magyarország esőzési térképe, az 1871-1895. megfigyelések alapján készítette Raum Oszkár, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., 24×30 cmx3, 23x42 cm
1913 Kogutowicz Manó: Földrajzi iskolai atlasza. Átdolgozta: Kogutowicz Károly. Bp., 1913, Magyar Földrajzi Intézet, 64 t.+14+2 p. IX. kiadás. Sérült gerincű vászonkötésben, kötés kissé megviselt állapotban.