Térképek Tételek száma: 142
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3187236
17241
478
Maps
cca 1965-1980 Tájékozódási futás (tájfutás) ismertető prospektus + Térkép jelkulcs, összeáll.: Szász Károly + 8 db térkép, változó méretben és állapotban 3261090
17242
478
Maps
1928 Szombathely rend. tan. város térképe, kiegészítve Gyöngyösszőllős és Kámon községek térképével, 1 : 10.000, kiadja: Nagy Lajos könyv- és papírkereskedése, minimálisan foltos, 62,5x47 cm 3260823
17243
478
Maps
1954 Szegvár és környékének térképe, a Magyar Néphadsereg Vezérkara oktatótérképe, 1 : 25.000, néhány kis sérüléssel, 47,5x46,5 cm 3260990
17244
478
Maps
1941 Freytag & Berndt: Autostraßenkarten - Blatt 28. Graz-Varazdin (Varasd) autótérkép, 1 : 300.000, Wien, G. Freytag & Berndt A.G., kissé viseltes állapotban, sérülésekkel, 61x93,5 cm 3258984
17245
478
Maps
cca 1910 Görgényszentimre (Gurghiu) és környéke (Erdély), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38x52,5 cm 3258958
17246
478
Maps
cca 1906 Oláh-Toplicza (Maroshévíz, Toplita) és környéke (Erdély), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38,5x53,5 cm 3258970
17247
478
Maps
cca 1909 Bélbor (Gyergyóbélbor, Bilbor) és környéke (Erdély), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38,5x52,5 cm 3258979
17248
478
Maps
cca 1908 Marosborgó (Muresenii Bârgăului) és környéke (Erdély), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38,5x52,5 cm 3257775
17249
478
Maps
ca 1910 Magyarország vasúti térképe Budapest pályaudvarok feltüntetésével 44x30 cm 3257711
17250
478
Maps
ca 1910 Pozsony és környéke katonai térkép 44x32 cm 3257809
17251
478
Maps
cca 1910 A Dunántúl, Fertő tó, Bécs és környéke térképe. 50x66 cm / Map of Wien and the Neusiedler see 3257463
17252
478
Maps
1938 "Az ezeréves magyar Felvidék", a visszatérő Felvidék térképe, a Pesti Hírlap ajándéka, kis szakadással, 41×57 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft