https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 46

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Baume Mercier Hampton Milleis automata unisex karóra, eredeti tokkal, díszdobozzal, certifikáttal, leírással, eredeti bőr szajjal, kiváló állapotban 39x26 mm
1
12363.

Baume Mercier Hampton Milleis automata unisex karóra, eredeti tokkal, díszdobozzal, certifikáttal, leírással, eredeti bőr szajjal, kiváló állapotban 39x26 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
EUR
,
500,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-6 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca 1970. Szerkezetszám 105205; Tok korrodált, az üveg karcos, a szerkezet elindult de átnézést igényel, a szerkezet és a számlap szép állapotban   240x200x170 mm
1
12364.

Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-6 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca 1970. Szerkezetszám 105205; Tok korrodált, az üveg karcos, a szerkezet elindult de átnézést igényel, a szerkezet és a számlap szép állapotban 240x200x170 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
340 000 Ft
921,41
EUR
,
1 062,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Art nouveau asztali óra. Ezüstözött alpakka, gyümölcsfák között kapaszkodó nőalakot megformáló kompozícióval, jelzés nélkül, szerkezete nem működik. Kopással, m: 28 cm
1
12365.

Art nouveau asztali óra. Ezüstözött alpakka, gyümölcsfák között kapaszkodó nőalakot megformáló kompozícióval, jelzés nélkül, szerkezete nem működik. Kopással, m: 28 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
EUR
,
343,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm
1
12366.

cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kézzel festett svéd fa falióra kvarc szerkezettel 27x47 cm
1
12367.

Kézzel festett svéd fa falióra kvarc szerkezettel 27x47 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bronz papagáj óraalkatrész / óradísz, jelzés nélkül, kopással, h: 18 cm
1
12368.

Bronz papagáj óraalkatrész / óradísz, jelzés nélkül, kopással, h: 18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kalmár Pál?: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, elemes szerkezettel ingával, hibátlan, 28x23 cm
1
12369.

Kalmár Pál?: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, elemes szerkezettel ingával, hibátlan, 28x23 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Parasztóra. schwarzwaldi ingajáratos, súlyokkal, antik, kézzel festett, működik 15x21x13 cm
1
12370.

Parasztóra. schwarzwaldi ingajáratos, súlyokkal, antik, kézzel festett, működik 15x21x13 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Schmeckendecker forgóingás óra, üveg búrával, m: 22 cm
1
12371.

Schmeckendecker forgóingás óra, üveg búrával, m: 22 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Junghans vekkeróra, Rude József Rozsnyó órás és ékszerész reklámjával, m: 16 cm
1
12372.

Junghans vekkeróra, Rude József Rozsnyó órás és ékszerész reklámjával, m: 16 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
11
 
Geneva női és férfi kvarc karóra, szett, új állapotban, eredeti dobozában
1
12373.

Geneva női és férfi kvarc karóra, szett, új állapotban, eredeti dobozában

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Vegyes óra tétel alkatrésznek, benne működő Roamer automata
1
12374.

Vegyes óra tétel alkatrésznek, benne működő Roamer automata

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
6
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz