Militária

Tételek száma: 117

1917 Caldonazzo osztrák-magyar katonák hidat vernek fotólap
17133.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17134.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban. Vágóhíd. feliratozott / Slaughterhouse in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 15x10 cm
17135.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban. A tábor kertje. feliratozott / Garden in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 15x11 cm
17136.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1942 Szakaszvezető fotója erdélyi és délvidéki bevonulási kitüntetésekkel, 23x16,5 cm
17137.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

41M fűzőscsizma (Bilgeri csizma). Bőr, jelzés nélkül, korának megfelelő állapotban. Hozzá tartozó eredeti sámfával.
17138.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, gyalogos hadosztály, páros zászló és kalligrafikus díszítéssel, sérüléssel, d: 8 cm
17139.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, gyalogos hadosztály, páros zászló, császárfa levél és kalligrafikus díszítéssel, sérüléssel, d: 8 cm
17140.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, 18. gyalogos hadosztály, a japán "hűség" szóval díszítve, festett peremszéllel, minimális kopottsággal, d: 5 cm
17141.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, 4. lovas hadiszállítmányozási egység, zászló, koszorú és csillag díszítéssel, alsó oldalán lovas mintával, egy lepattanással, d: 5,5 cm
17142.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, gyalogság, a japán udvariasság szó mellett zászló díszítéssel, Fujiwara tulajdonosi megjelöléssel, alsó felülete festett és nyomott díszítéssel, kis kopással, d:5,5 cm
17143.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bőr pisztolytáska és lőszertartó.
17144.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft