Budapest 150

Tételek száma: 15

18067.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

A Duna és Pest látképe a Budai Várból. Színezett fametszet, XIX. sz. vége körül, jelzés nélkül, a lap sarkai sérültek, 19,5x31 cm
18068.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

18069.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft