Új Testamentom, azaz: a Mi Urunk Jézus Krisztusnak Új Szövetsége. Magyar nyelvre ford.: Károli Gáspár. Hozzákötve: A zsoltárok könyve. Bp., 1891, Brit- és Külföldi Biblia-Társulat, 2 sztl. lev.+ 517+(1) p.; 133+(3) p. Egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, néhány kijáró lappal.