Arányi Mária: A kis háziasszony. Bp.,(1942.),Rózsavölgyi, 256 p.+XXXII... https://www.darabanth.com/hu/478-Gyorsarveres/478.0/Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~305/Aranyi-Maria-A-kis-haziasszony-Bp-1942-Rozsavolgyi-256-pplusXXXII-fekete-feher-fotok-t~II3127660
3127660
20002
478
4800
Books: Gastronomy and Gardening
Leírás: Arányi Mária: A kis háziasszony. Bp.,(1942.),Rózsavölgyi, 256 p.+XXXII (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
: tg