Władysław Gieysztor: Przemysł i handel tygodnik, 1918-1928. Warszawa, 1928. Listopada. 1104p. Kiadói, festett egészvászon kötésben számos egészoldalas és kihajtható melléklettel, Kötésen kopásnyomok., foltok. / in Polish In tattered full linen binding.